TRW

Виробник автомобільних деталей TRW Automotive Aftermarket – світовий лідер з виробництва автомобільних систем безпеки.

Корпорація розробляє і виробляє гальмівні системи, деталі для рульового управління, підвіски, деталі для комерційного автотранспорту, сервісний інструмент і багато іншого. Продукція компанії для гальмівних систем покриває 98% європейського парку автомобілів, для рульового управління і підвіски – 95%

Історія Концерну почалася в 1963 році: в результаті злиття компаній Thompson Products, Inc з корпорацією Ramo-Wooldridge в Каліфорнії з’явилася корпорація Thompson-Ramo-Wooldridge – скорочено TRW. Нові напрямки бізнесу з’явилися в результаті злиття і поглинання компаній, що спеціалізуються на автомобільній електроніці і безпеці. У 1996 році TRW придбав компанію Magna International і став лідером по виробництву ременів безпеки, повітряних подушок і систем рульового управління. А придбання в травні 1999 року Lucas Varity plc. зробило компанію TRW провідним постачальником інтегрованих систем управління на світовому ринку автозапчастин. Сьогодні штат компанії налічує 60 000 співробітників на 200 підприємствах в 26 країнах.

Продукцію TRW використовують 40 найбільших автовиробників ринку оригінального устаткування (Original Equipment, OE) на більш ніж 250 моделях.

Показ 1 элемента