SNR

Корпорація NTN-SNR Automotive Aftermarket є одним із провідних гравців на ринку автомобільних запчастин в Європі. Представляючи європейську і азіатську культуру, NTN-SNR пропонує своїм клієнтам оригінальну продукцію як для європейських (VW Group, Fiat Group, Ford, Opel, Renault, Mercedes і ін.), так і для азіатських автомобілів (Honda, Toyota, Nissan, Suzuki, Subaru, Mitsubishi та ін.).

До складу корпорації входять 54 виробничих підприємства і 3 науково-дослідних центра. Кількість працівників – понад 21 000 чоловік.

Щороку NTN-SNR розширює свій асортимент більш ніж на 500 найменувань в різних групах товару:

– Колеса: голі підшипники, маточини в зборі та їх ремкомплекти, гальмівні диски з інтегрованими підшипниками.

– ГРМ і додаткове навісне обладнання: ролики натягувача, гідравлічні ролики, обвідні ролики, шківи генератора, колінчастого вала, демпфера, ремкомплекти ГРМ, ролики додаткового навісного обладнання та їх ремкомплекти, ремкомплекти водяних насосів.

– Підвіска: опорно-упорні підшипники, ремкомплекти передніх і задніх опорно-упорних підшипників, ремкомплекти задньої балки стійки амортизатора

– Коробка передач: підшипники коробки передач.

– Зчеплення: вижимні підшипники.

– Кондиціонер: підшипники компресора кондиціонера.

Крім каталожного асортименту NTN-SNR пропонує своїм клієнтам найширший вибір голих підшипників виробництва NTN і SNR для мотоциклів, вантажного транспорту, автобусів і для вузлів автомобіля: стартера, генератора, валів, осей, мотора, рульового управління.

Показ 1 элемента