INA

Завдяки об’єднанню в рамках Schaeffler Gruppe, фірми INA і FAG мають доступ до величезної кількості ноу-хау і всіх сучасних технологій, що сприяють досягненню максимальної економічності і точності у великосерійному виробництві.
На 63 заводах по всьому світу щодня виробляється високоточна продукція – від 2-міліметрових голчастих підшипників без кілець до великих підшипників кочення діаметром 4,25 м.
Наприклад, на заводі в Швайнфурті є найбільша в світі кузня для зовнішніх кілець підшипників. Тільки тут щорічно обробляється 80.000 тонн сталі. На заводі в Херцогенаурах щороку з 45.000 тонн сталі виробляється 520 млн. готових деталей.
У сферах холодного штампування, кування, обробки витяжкою, термообробки, нанесення покриттів і збірки Schaeffler Gruppe, в особі марок INA і FAG, є технологічним лідером галузі.
Глибока витяжка, технології холодної деформації є особливою технологічної гордістю INA і FAG. Унікальні знання і досвід виготовлення прецизійних виробів без внутрішнього напруження дозволяють забезпечити багатосерійне виробництво продукції.

Показ всех 2 элементов