FACET

З 1946 року компанія FACET розробляє, виробляє та поширює запасні частини для автомобілів. Від датчиків до термостатів, від деталей системи запалювання до вимикачів, 4 500 одиниць продукції створюють найбільш повний асортимент на ринку, який охоплює європейські, японські і корейські бренди.
Науково- дослідницька група компанії FACET обирає найбільш ефективні матеріали, інноваційні технології, автоматичні виробничі процеси: тому можуть щорічно поповнювати каталог понад 150 новими артикулами. Це шлях задоволення потреб ринку і сприяння тому, щоб зробити обслуговування автомобілів більш досконалим та надійним, менш дорогим та менш забруднюючим.
На сьогоднішній день, FACET постачає клієнтам всіх сегментів автомобільної промисловості: незалежним дистриб’юторам ринку запчастин, виробникам автомобілів і комплектуючих, а також спів-виробникам.
Їх присутність на міжнародних ринках зміцнюється з року в рік: у даний час 80% обороту припадає на експорт; з цього відсотка понад 60% надходить від європейського ринку.

Показ всех 2 элементов